Toyota vylepšila oblíbenou výbavu svého crossoveru C-HR Style, která se tak stane první modernizací plánovanou na modelový rok 2022. Přináší stylistické změny evokující prvky modelů ve vyšší třídě. Vůz bude možné objednávat od ledna příštího roku.

Modernizovaná výbava Style nabídne jednobarevné lakování v odstínu Amethyst a také 18″ litá kola v novém designu. V kabině zaujme čalounění sedadel v kombinaci látky a luxusní syntetické kůže. Ozdobné panely jsou vyvedeny v atraktivním matně modrošedém odstínu.

C-HR pro rok 2022: Nový odstín, jiná kola, modernější technologie | Toyota Life

Do roku 2022 vstupuje Toyota C-HR také s multimediálním systémem Toyota Touch 2, který znamená další výrazný posun v otázkách konektivity, funkčnosti a intuitivnosti ovládání. Zprostředkuje vyšší výpočetní výkon (výkonnější CPU), a tedy i rychlejší odezvu než doposud používaný systém. Jednotka ovládaná prostřednictvím centrální 8″ dotykové obrazovky s jemnou grafikou nabízí okamžitý přístup k řadě chytrých online služeb včetně navigace na bázi cloudu s nepřetržitými aktualizacemi dopravních informací. Toyota C-HR zde využívá nový palubní komunikační modul, u nějž odpadá nutnost párování telefonu kvůli online službám a rovněž nejsou účtovány žádné další poplatky za data.

Softwarové aktualizace lze snadno provádět na dálku a rovněž je zajištěno připojování chytrých telefonů prostřednictvím bezdrátové technologie Apple CarPlay, a Android Auto prostřednictvím kabelu. Zákazníci též mají možnost zvolit vyšší paket zahrnující vestavěný systém navigace s detailním plánováním tras včetně mapování měst ve 3D, dopravního značení na dálnicích a informací o rozmístění pevných rychlostních kamer.

C-HR pro rok 2022: Nový odstín, jiná kola, modernější technologie | Toyota Life

V ceně vozidla je balíček s daty předplacenými na čtyři roky, zahrnující navigaci na bázi cloudu, informace o parkovacích místech v okolí, informace o nehodách na trase a on-line aktualizace.

Vylepšená výbava Style, zasazená do středu nabídky v rámci modelové řady mezi provedení Comfort a vrcholné verze GR Sport a Executive, by v Evropě měla tvořit přes polovinu prodejů Toyoty C-HR.

Foto: archiv