Velmi moderní a elegantní vzhled má nová verze Toyoty RAV4 Hybrid Black Edition. Její design i motorizace zůstává, ale je černočerná do všech detailů.

Jednobarevná úprava dostala hluboký metalický lak v odstínu Midnight Black, v němž krásně vyniknou ostré křivky vozu. Čistě černá je mřížka a spodní části masky chladiče, spodní partie nárazníků, kryty vnějších zpětných zrcátek, ochranné kryty pod nárazníky, dekory na zádi a spoiler. Leskle černým provedením zaujmou i 19″ litá kola. Černě lakované jsou dokonce i senzory inteligentního ultrazvukového lokátoru, takže jediným místem, které nadvládu černé narušuje, je chromové logo Toyota uprostřed přední části vozu.

Černá jako noc: RAV4 přichází krásnější než kdy dřív | Toyota Life

Černý je i interiér. Sedadla čalouněná kvalitní umělou kůží v černém odstínu mají šedé prošívání a jsou sladěná s černým čalouněním stropu kabiny a ozdobným obložením.

Prvky standardní výbavy odpovídají aktuální verzi RAV4 Executive a zahrnují například inteligentní parkovací senzory, digitální zpětné zrcátko, prémiový hudební systém JBL s devíti reproduktory a DAB tunerem nebo bezdrátové nabíjení telefonů. Součástí je také bezpečnostní paket Toyota Safety Sense a systém Apple CarPlay a Android Auto.

Černá jako noc: RAV4 přichází krásnější než kdy dřív | Toyota Life

Prodávat se Toyota RAV4 Hybrid Black Edition začne od října 2020.

Černá jako noc: RAV4 přichází krásnější než kdy dřív | Toyota Life