Nejlepší auto je to, na které se můžete vždycky spolehnout, ale zároveň se o něj nemusíte starat, nemusíte ho dokonce ani vlastnit, a ještě díky němu šetříte životní prostředí i svoji peněženku. Díky chytrému operativnímu leasingu Kinto One od Toyoty si auto podle svých snů a přání může dovolit úplně každý.

Nezáleží na tom, zda potřebujete auto pro sebe, nebo hledáte ty nejvýhodnější vozy pro firmu. Zda chcete investovat málo, nebo hodně. Nový operativní leasing Kinto One, který nedávno spustila a provozuje přímo Toyota, je nastaven tak, aby si díky němu mohl každý pořídit přesně ten model od Toyoty či Lexusu, které potřebuje nebo si přeje – podle jeho nároků i možností. Při výběru auta nemusíte přistoupit na žádné kompromisy. Nakonfigurujete si svůj nový vůz do všech detailů, od barvy přes výbavu až po příslušenství a samozřejmě typ pohonu.

S operativním leasingem Kinto One získáváte stejnou péči, jako byste si koupili nový vůz v některém z našich showroomů. Přestože ho nevlastníte, veškerý servis vám po celou dobu poskytuje autorizovaný dealer, nikoli neoficiální třetí strana. Kvalita a prvotřídní péče je tedy zaručena.

Nižší splátky

Protože službu Kinto One zajišťuje přímo Toyota nebo Lexus, ušetříte za další zprostředkovatele a platíte nižší splátky. Ve vaší měsíční splátce je zahrnuto úplně vše a nemění se. Co přesně to znamená? Počítáme s tím, že občas dojde brzdová kapalina nebo se zadřou brzdové kotouče. Kontroly, opravy, výměna kapalin nebo některých součástek, to všechno je na nás. Před zimou i před létem vám vyměníme pneumatiky. Ty, které zrovna nevyužíváte, u nás uskladníme. Poškozené nebo opotřebované sady obnovíme. Vy platíte vždy jen danou měsíční splátku a nic navíc. Díky tomu se nestane, že by vás zaskočil neplánovaný výdaj.

Sami si pak vyberete pojištění, které bude vašemu životnímu stylu nejvíc vyhovuje. Součástí Kinto One je pak také nepřetržitá asistence na cestách, dovoláte se 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Když to bude potřeba, obratem vám poskytneme náhradní vůz.

Vše je navíc super jednoduché a all inclusive. Nečeká vás žádné zbytečné papírování, všechno je přehledné a rychlé. Stačí si zvolit, na jak dlouho vůz chcete, určit výši splátky, vyzvednout si ho a můžete vyrazit.

Jak to vypadá v praxi?

Vyberete si některý z modelů Toyota nebo Lexus, ten si nakonfigurujete podle svých představ. Díky nižším měsíčním splátkám si můžete dovolit vůz vyšší třídy nebo třeba druhý vůz pro vaši společnost. Za užívání vozu platíte každý měsíc nízký poplatek, ale nemusíte ho kupovat. Smlouvu uzavíráte na na 24 až 48 měsíců. Pevné měsíční splátky zahrnete do odpočitatelných nákladů a odečtete DPH. 

Po vypršení smlouvy můžete pokračovat třemi různými způsoby: Buď znovu využijete službu Kinto One a stávající vůz vyměníte za nový a uzavřete novou smlouvu – díky tomu máte neustále to nejmodernější auto na trhu. Případně vůz jednoduše vrátíte, anebo zjistíte, že se vám auto nechce vracet, a tak si ho odkoupíte do osobního vlastnictví.

Foto: Lukáš Wagneter
Video: Jakub Tichý