Olympijské hry startují už 23. července. Součástí českého olympijského týmu, který už je převážně v Tokiu, je pět nadějí z týmu Toyota. Pojďme si je představit, ať můžeme společně držet palce.

Nikola Ogrodníková

Těsně před olympiádou se stala novou posilou týmu Toyota. Nikola je aktuálně nejúspěšnější česká oštěpařka, kterou trénuje atletická legenda Jan Železný. Loňská mistryně republiky se přitom až do roku 2007 věnovala sedmiboji.

Barbora Seemanová

Na olympijských hrách v Riu jí bylo teprve 16 let a byla nejmladší členkou české výpravy. Dnes je z Báry Seemanové nejrychlejší česká plavkyně a coby čerstvá mistryně Evropy v závodě 200 metrů volným způsobem si věří alespoň na olympijské finále.

Představujeme olympijské naděje týmu Toyota | Toyota Life

Mohlo by vás zajímat: Co všechno bude na olympiádě v Tokiu jinak?

Martin Fuksa

Dvojnásobný mistr světa a dokonce devítinásobný mistr Evropy v rychlostní kanoistice Martin Fuksa vyráží na své druhé olympijské hry. Letos se však poprvé představí i v deblkanoi s mladším bratrem Petrem.

Představujeme olympijské naděje týmu Toyota | Toyota Life

Markéta Nausch Sluková & Barbora Hermannová

Beachvolejbalistky, které spolu hrají od roku 2015, jsou stabilně součástí světové desítky, a na svém kontě mají řadu medailí všeho druhu. Rády by k nim přidaly i tu s olympijskými kruhy.

Foto: Daniel Vojtěch

Video: Yoda Production