Nejnovější model Toyoty už má vylepšenou verzi, která přináší silnější hybridní pohon a další vychytávky, díky nimž je ještě zábavnější, než jsme byli zvyklí. Drobné změny zaznamenáte i na výrazných tvarech C-HR.

K vylepšené hybridní jednotce 1,8 litru o výkonu 122 k se přidává nový systém 2,0 litru Hybrid Dynamic Force s výkonem 184 koní, a tak je poprvé možné vybírat mezi dvěma velmi hospodárnými hybridními pohony.

Design i technologie

Skvělou zprávou je, že je teď C-HR vybaveno multimediálním systémem s podporou technologií Apple Carplay™ a Android Auto™ pro propojení s chytrým telefonem.

Inovovaná Toyota C-HR zůstává věrna své ikonické podobě a nepřehlédnutelným křivkám evokujícím vzhled kupé, díky nimž vůz i nadále vyčnívá z davu. Návrháři se však nyní soustředili na přední i zadní partii ve snaze o určité zjemnění, zatímco lakovaná spodní hrana poukazuje na dynamickou postavu s robustním, široce rozkročeným a zvýšeným postojem.

Modernizované hlavní světlomety i koncová světla využívají prémiovou LED technologii se světly denního svícení a ukazateli směru sloučenými do jediného zdroje na přídi, tvořícího hladkou linku nad dálkovými světly. Nové sdružené světlomety na zádi vozu propojuje lesklý černý spoiler, čímž vzniká jednolitý čistý tvar.