Toyota Life
TV

V hlavě #4: Maxim Habanec o divokém dospívání

Hostem dalšího dílu talkshow V hlavě byl nejlepší český skateboardista Maxim Habanec. Zavzpomínal na svoje začátky a například prozradil, že z rodičů ho v jeho disciplíně podporovala zejména maminka. A to i přesto, že na skejtové závody se pak strachy nevydržela dívat. 

Vyprávěl také, proč se mu vlastně tak moc zalíbil právě skateboarding a popsal, jak každé město a každé nové místo nejlépe objevuje právě díky skejtu. Ostatně právě tak se z něj kromě skejťáka kdysi stal částečně i YouTuber, protože natáčel své cesty a tipy na ty nejlepší skejtové spoty. Právě takhle začal jeho projekt Skate of Mind.

Mohlo by vás zajímat: V hlavě s Evou Samkovou

„Na skateboardingu se mi líbí jeho jednoduchost, která spočívá v tom, že si vezmete prkno a jdete jezdit. Kromě něj už vám stačí jen aspoň trochu rovný povrch,“ říká Maxim Habanec. „Obecně mám rád sporty, v nichž se můžete spoléhat jen na vlastní sílu. Vyjdete z domu a jedete. Nepotřebujete nikam cestovat, nepotřebujete permice a podobně. Stejně takhle mě nedávno chytlo i kolo,“ popisuje Max v talkshow, kterou moderuje Pavel Dolejška a která pochází z produkce české Toyoty. 

Podívejte se také: V hlavě s Barborou Strýcovou

Video: Jakub Tichý
Foto: Jan Kasl

Mohlo by vás zajímat

V hlavě #5: Olympiáda tě zocelí, říká Lukáš Rohan

ToyotaLife Redaktor
11. 9. 2022

Aygo X se vyrábí v Kolíně. První zákazníci už mají své auto

ToyotaLife Redaktor
13. 4. 2022

GR Supra: Stvořena pro závodníky i požitkáře

ToyotaLife Redaktor
11. 9. 2020
Exit mobile version