Dalším hostem talkshow V hlavě je nejrychlejší česká plavkyně Barbora Seemanová. Na palubě Toyoty RAV4 popisuje, proč když někdo vidí, jak vypadá její trénink, je tak překvapený. Zároveň prozradila, že plavat se jako malá naučila dřív než chodit. 

„Vždycky jsem si plavala hlavně pro radost. Když jsem začala závodit mezi dospělými, cítila jsem velký tlak, že nesmím zklamat. Spolupráce s Toyotou je pro mě symbolem mého úspěchu. Toyota byla první značka, která projevila zájem se mnou spolupracovat na dlouhodobé úrovni. Tehdy jsem si říkala: Vážně už jsem tak dobrá?“ vypráví během talkshow V hlavě Barbora Seemanová.

Mohlo by vás zajímat: V hlavě s Maximem Habancem

Bára je juniorská mistryně Evropy a držitelka několika českých rekordů. Přesto i jí při závodech občas potkala pěkná smůla. Svoji část štafety na mistrovství Evropy dokonce dokázala odplavat, přestože nemohla pořádně dýchat. Asi nikoho nepřekvapí, že olympijská finalistka se jen tak nevzdává a také o sobě říká, že je extrémně soutěživá.

Vyzkoušela si také jízdu zručnosti, a pak už spěchala na další trénink. V prosinci ji totiž čeká mistrovství světa v Austrálii.

Video: Jakub Tichý