Toyota Life
Auta

Za volantem RAV4 Black Edition: Budí rozruch, sníh jí sluší

Poslední generace RAV4 je mimořádně povedená. Toyota ji ale dovedla k dokonalosti v nové Black Edition. Přibyly černé detaily zvenčí i zevnitř, speciální metalický lak v odstínu Midnight Black, který dává ještě lépe vyniknout tvarům tohoto vozu. Každý pohled na něj zkrátka potěší. Nejen vás, ale i každého, kdo jen prochází kolem. Za RAV4 Black Edition se zkrátka nelze neotočit, a tak se připravte na obdivné pohledy.

Tato edice RAV4 má také větší 19″ kola, samozřejmě v lesklé černé barvě. Stejný odstín má třeba i mřížka chladiče, nárazníky i spoiler. Černočerný je také interiér.

Jízda je jedinečný zážitek pro všechny, na palubě si užijete ten největší komfort. Auto je vybaveno audiosystémem od JBL, komfortní vychytávky jako vyhřívání sedadel či volantu jsou samozřejmostí. Výbava totiž odpovídá úrovni Executive. Sedačky jsou dostatečně pohodlné i na dlouhých cestách, protože umožňují řadu přizpůsobení, a dokonale tak kopírují vaše tělo.

Nová „ravka“ je vybavena nejmodernějším hybridním pohonem, který nabízí velmi plynulou jízdu a na elektřinu jezdí až překvapivě dlouho a často, a to i ve vyšších rychlostech. Vůz skvěle drží na silnici, a dokonce i na sněhu, a to i bez zapnutí funkce Trail Mode. Nehledě na to, že na sněhu ještě více vynikne výjimečný design i odstín Black Edition.

Prodej už začal. Na ceny můžete mrknout zde.

Video: Jakub Tichý

Mohlo by vás zajímat

Koronavirus příliš neovlivnil rozhodování o koupi nového vozu

ToyotaLife Redaktor
10. 8. 2020

GR Supra s manuální převodovkou už míří do Evropy

ToyotaLife Redaktor
30. 4. 2022

Rok velkých aut: Přijíždí nový Highlander, Hilux, větší bude i Yaris

ToyotaLife Redaktor
21. 10. 2020
Exit mobile version