Nechcete se v zoo spokojit jen s pohledem na zvířata ve výbězích nebo za sklem? Rádi byste byli ještě blíž a viděli, jak to na takovém africkém safari vlastně funguje? Přijeďte do Safari Parku Dvůr Králové nad Labem. Projet si ho teď můžete velmi stylově.

Safari Park ve Dvoře Králové vám ukáže zvířata, která opravdu žijí na africkém safari. Pěkně zblízka tu uvidíte zebry, žirafy, pakoně nebo třeba antilopy, k nimž v červnu přibyl nový přírůstek. Samici Debře se totiž narodilo první mládě. Dvůr tak navázal na úspěšnou tradici – tyto antilopy totiž rozmnožil jako první v zemi.

Budete tu navíc mít pocit, že jste opravdovou součástí výběhu. Safari Park si totiž můžete projet autem. Buď vlastním, ale lepší je využít místní Toyotu Yaris, a to hned ze dvou důvodů: Jednak má autentický zebří polep, a tak krásně splyne s prostředím a stádo nebo alespoň páreček zeber vás jistě s radostí přijde uvítat.

Zábava na prázdniny? Zebry a další africká zvířata na dosah ruky | Toyota Life

V druhé řadě má vůz od Toyoty šetrný hybridní pohon, který při takto pomalé jízdě jede většinu času v čistě elektrickém režimu a v tu chvíli má i nulové emise, což je mezi zvířaty velmi žádoucí. Navíc je velmi tichý, a tak tvory neruší. Ti se pak ochotně přijdou podívat, jakého tu mají nového návštěvníka. Žirafy zvědavě nakukující do okének nejsou žádnou výjimkou.

Toyota se zoo spolupracuje už třetím rokem, ovšem letos se jedná o novou generaci Toyoty Yaris a jiný je i černobílý zvířecí polep.

Vůz si rezervujte dopředu přímo na recepci Safari kempu, na e-mailu toyota.safari@email.cz nebo na telefonním čísle +420 608 246 293.

Video: Yoda Production

Foto: Lukáš Wagneter